BSDForAll.Org | Forums
dzieki Lady Katiuszce przestalem pic i cpac i przerzucilem sie na plywanie na outdoor - Printable Version

+- BSDForAll.Org | Forums (https://bsdforall.org/forum)
+-- Forum: BsdforALL (Public Forum) (https://bsdforall.org/forum/forumdisplay.php?fid=94)
+--- Forum: Kibel/Sedes/Toilet (https://bsdforall.org/forum/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Thread: dzieki Lady Katiuszce przestalem pic i cpac i przerzucilem sie na plywanie na outdoor (/showthread.php?tid=321)



dzieki Lady Katiuszce przestalem pic i cpac i przerzucilem sie na plywanie na outdoor - monsieur - 10-21-2024

dzieki Lady Katiuszce przestalem pic i cpac i przerzucilem sie na plywanie na outdoor i niedlugo bede plywal po kilkaset metrow w lodowatej rzece kraulem xD dzieki Katiuszka <3 wiem, ze to nie byla Twoja intencja, ale to dzieki Tobie <3 jestes kochana <3

Jakbym taki wyszedl swiezy po plywaniu w lodowatej wodzie i po umyciu sie lavenderowym mydelkiem, a potem psiknal sie Ralph Lauren'ami, to jakby Lejdi Katiuszka sie przytulila do mojego zimnego pachnacego ciala, to wyszlaby z ciala xD


RE: dzieki Lady Katiuszce przestalem pic i cpac i przerzucilem sie na plywanie na outdoor - monsieur - 10-21-2024

Lejdi Katiuszka to jakis cud :P


RE: dzieki Lady Katiuszce przestalem pic i cpac i przerzucilem sie na plywanie na outdoor - Phil Matuszczak - 10-21-2024

Jestem także wdzięczny Panu Bogu za to ze zyje Big Grin Heart Angel Angel


RE: dzieki Lady Katiuszce przestalem pic i cpac i przerzucilem sie na plywanie na outdoor - monsieur - 10-22-2024

Potrzebowalem w swoim zyciu Katiuszke, zeby zapomniec o pannie kwikernes i zaczal plywac na outdoor B). Moze nie zachowalem sie profesjonalnie edytujac jej profil na moim forum, i kasujac jej konto, ale czuje sie wspaniale, i to dzieki Lejdi Katiuszce. B)



Tak dostalem wczoraj opieerdol za edytowanie jej konta i kasacje profilu, ale ja zaczalem plywac na outdoor i skonczylem z chlaniem i cpaniem, bo teraz plywanie w lodowatej rzece kraulem jest moim alkoholem i narkotykiem

Dzieki Katiuszka B). W sumie to plywam, zeby sobie robic cialo do przytulania dla Lejdi K, ale ona mnie nie chce znac juz, ale zawsze gdy plywam to mysle o niej, i pamiec pozostanie we mnie juz o LadyK na zawsze, dopoki bede plywal ;D


RE: dzieki Lady Katiuszce przestalem pic i cpac i przerzucilem sie na plywanie na outdoor - monsieur - 10-22-2024

ale mialem dzisiaj sen WTF, snilo mi sie, ze gramy sobie w pingponga u mnie z Iga Swiatek i sie w niej bujalem, bo jej dobrze szlo i mi tez, i fajnie sie z nia gralo xD a potem jak mielismy przerwe to dotykalismy sie za rece i czulem jej skore, byla bardz



bardzo gladka xD

a potem znowu gralismy WTF XD w tenisa tez gralismy na poczatku, ale potem przerzucilismy sie na stolowego tenisa hahah XD JA PRDL


RE: dzieki Lady Katiuszce przestalem pic i cpac i przerzucilem sie na plywanie na outdoor - monsieur - 10-22-2024

Jakbym taki wyszedl swiezy po plywaniu w lodowatej wodzie i po umyciu sie lavenderowym mydelkiem, a potem psiknal sie Ralph Lauren'ami, to jakby Lejdi Katiuszka sie przytulila do mojego zimnego pachnacego ciala, to wyszlaby z ciala xD


RE: dzieki Lady Katiuszce przestalem pic i cpac i przerzucilem sie na plywanie na outdoor - monsieur - 10-22-2024

u mnie katiuszka z 700 postow nabila i jakos jej sie nic nie stalo xD

fakt, ze potem mnie James zaprosil na puby i wypilem z 6 piw i skasowalem profil LEO XD

po 50 razy dziennie sprawdzalem czy jest zalogowana, po 15 razy dziennie nekrolog jej faceta, masakra pol nocy spedzalem na pisanie do jej dlugich postow, ale tak to jest przyjaciele mnie kochaja, teraz jak wroce do UK to sobie znowu przycpie i przychlam,bo to za darmo, ja za nic nie place, bo mnie przyjaciele kochaja XD