![]() |
|
Zjebałem forum i nikt tu już nie pisze xd - Printable Version +- BSDForAll.Org | Forums (https://bsdforall.org/forum) +-- Forum: BsdforALL (Public Forum) (https://bsdforall.org/forum/forumdisplay.php?fid=94) +--- Forum: Psychiatryk24 (https://bsdforall.org/forum/forumdisplay.php?fid=110) +--- Thread: Zjebałem forum i nikt tu już nie pisze xd (/showthread.php?tid=912) |
Zjebałem forum i nikt tu już nie pisze xd - Filip - 06-22-2026 A było pare osób, kosmicznybyk, klaudie, pravik, jacyś inni. A teraz nie ma nikogo xD. Dobrze, że chociaż sobie w Runescape gram i mnie wspiera fajna kobitka
|