BSDForAll.Org | Forums
Zjebałem forum i nikt tu już nie pisze xd - Printable Version

+- BSDForAll.Org | Forums (https://bsdforall.org/forum)
+-- Forum: BsdforALL (Public Forum) (https://bsdforall.org/forum/forumdisplay.php?fid=94)
+--- Forum: Psychiatryk24 (https://bsdforall.org/forum/forumdisplay.php?fid=110)
+--- Thread: Zjebałem forum i nikt tu już nie pisze xd (/showthread.php?tid=912)



Zjebałem forum i nikt tu już nie pisze xd - Filip - 06-22-2026

A było pare osób, kosmicznybyk, klaudie, pravik, jacyś inni.

A teraz nie ma nikogo xD.

Dobrze, że chociaż sobie w Runescape gram i mnie wspiera fajna kobitka Wink