7 hours ago
A było pare osób, kosmicznybyk, klaudie, pravik, jacyś inni.
A teraz nie ma nikogo xD.
Dobrze, że chociaż sobie w Runescape gram i mnie wspiera fajna kobitka
A teraz nie ma nikogo xD.
Dobrze, że chociaż sobie w Runescape gram i mnie wspiera fajna kobitka

