Spokój!
Jak sobie z nich słucham muzyki, to normalnie mam tripa xD. Ciekawe jak będą grały, gdy je podłącze do mojej wiezy Technics xD.
Idioto
Niezła strzelanka xD Ogromne mapy i w ogóle.
Świeży oraz pachnący . Caly rozgrzany do czerwoności . Chyba zamarznięcie mi nie grozi ;P
Spierdalaj xD
Fak
natychmiast
Całkiem spoko się gra. Ale wolę wild rift, Bo fajniejsza grafika i kolory ;P
96k sample rate Niezła muza.