Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  





Forum Statistics
» Members: 66
» Latest member: charlestivaovoz5915
» Forum threads: 521
» Forum posts: 2,053

Full Statistics

Latest Threads
Moj nowy odtwarzacz wspan...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
2 hours ago
» Replies: 0
» Views: 6
Chyba znowu nie zmrużę ok...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
Yesterday, 04:13 AM
» Replies: 1
» Views: 44
Zamowilem sobie nowy odtw...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-23-2026, 07:41 AM
» Replies: 0
» Views: 26
Great reading too 179 fas...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Anya179Kt
06-23-2026, 02:57 AM
» Replies: 0
» Views: 32
Zjebałem forum i nikt tu ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-22-2026, 08:39 AM
» Replies: 0
» Views: 38
Zrobiłem 50km na piechotę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Faak
06-22-2026, 06:25 AM
» Replies: 0
» Views: 50
Kupować sobie odtwarzacz ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-21-2026, 05:41 AM
» Replies: 0
» Views: 64
Poznałem fajną holenderkę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-20-2026, 01:41 PM
» Replies: 0
» Views: 76
Ale sobie kupiłem dojeban...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-20-2026, 01:37 PM
» Replies: 2
» Views: 244
Обзор медицинских научных...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: DavidUnups
06-15-2026, 10:04 PM
» Replies: 0
» Views: 168

 
  Dawno nie byłem w jazz klubie, pójdę chyba w nowym roku
Posted by: monsieur - 12-18-2025, 08:59 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (1)

Co tydzień mi się nie chce chodzić, chociaż fajnie jest pograc

Ale potem na noc u mamy zostaje, w czwartek do wieczora, a wolę sobie relaksować się w ciszy i spokoju w namiocie xD

Dzisiaj wlazłem na chwilę do sauny fińskiej i tak smierdzialo, że po chwili musiałem wyjść. 

To u mnie w namiocie jest świeżo i fajnie, bo niczym nie cuchnie Smile. W końcu las i zieleń xD

Ale saunę parowa nadal uwielbiam Smile. Dzisiaj fajna młoda laska obok mnie usiadła a ja się jej przyglądałem

Ale nie zagadałem ;/ fajne miała stopki. XD młoda jakaś 19, szczupła i mała. Fajna. Lizalbym jej farfelune i pobawił się stopkami xD

Print this item

  Ale odmlodnialem już na buzi od tego saunowania
Posted by: monsieur - 12-18-2025, 08:14 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (6)

I jeszcze przebywanie w lesie w namiocie dzień i noc xD. Na świeżym powietrzu ;O

I włosy rosną mi jak na drożdżach Smile

Print this item

Shocked Odpowiedz do zapenta
Posted by: Filip - 12-18-2025, 07:37 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (27)

Mam zamiar spędzić w namiocie całe życie, tzn w lesie

Mocno odmlodnialem, bo przebywanie na świeżym powietrzu codziennie w lesie robię swoje ;P

Print this item

  Ważna wiadomość dla ’pana’ Leżaka!
Posted by: Guest - 12-18-2025, 06:28 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

Kiedy spuścisz wode w kiblu i go umyjesz upoślaku? Jeszcze wywołasz kurwo epidemię cholery we wschodniej Europie pajacu mitomański na rencie dla chorych umysłowo.

Print this item

  PRZEMO DLACZEGO
Posted by: Guest - 12-18-2025, 07:21 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (4)

ZNISZCZYŁES NIMFETKE NA WYKOPIE??

Print this item

  Leżę sobie właśnie za miastem w namiocie, ale mam tu relaks FAAK
Posted by: monsieur - 12-16-2025, 09:38 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (3)

Nigdzie nie jestem taki odprężony jak tutaj
Do tego pełno gwiazd na niebie, i czarne niebo xD. Szok 

I słucham sobie muzyki ambient, właśnie Carbon Based Lifeforms slucham.

Nigdy nie byłem taki zrelaksowany i odprężony jak teraz. Ale mi tu dobrze

Print this item

  Jestem z siebie dumny, bo w końcu odszedłem że srafe na zawsze xD
Posted by: Filip - 12-16-2025, 08:01 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (5)

Już nawet tam nie zagladam xD
Udało mi się

Podobno tylko wygrywy stamtąd odchodza. Wygralem  Cool

Print this item

  kupiłem sobie znowu drugiego skina dla ezreala w wild rift xD
Posted by: Filip - 12-16-2025, 07:19 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (1)

Kolejne £10.50 poszło się jebać 

Ale gram na najwyższej grafice i rozdzielczości, a na moim ekranie amoled fajnie widać kolory. Ten star guardian zajebisty

Print this item

  siedzę tu z kumplami
Posted by: Filip - 12-16-2025, 03:57 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (6)

Nie ma moderacji i nikt nic nie kasuje xD
https://www.d3jsp.org/viewforum.php?f=126

Print this item

  Pravik I Andrzej u Przemka na działce... to byla dopiero noc
Posted by: Filip - 12-16-2025, 11:21 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

Cała wieś Łyszkowice aż huczała od miłości Przemka Pravika i Andrzeja xD. Jak oni się kochali...

Teraz kwitnie miłość Pravik i rymcym ;P

Niedługo się spotkają ze sobą uprawiać męska miłość xD. Na samym końcu przyjedzie do nich milioner leżak swoją Corvette ze swojego luksusowego apartamentu WAWA Śródmieście.

Nektar po nich będą spijali Darek Mostowiak byczy i Przemek moon z Wrocławia xD

To będzie dopiero gangbang xD. Na końcu Przemek ma deser łyknie pena Kotarby za koszami Dino. Haha

Print this item