Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  





Forum Statistics
» Members: 66
» Latest member: charlestivaovoz5915
» Forum threads: 516
» Forum posts: 2,041

Full Statistics

Latest Threads
Filip jestes?
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-05-2026, 08:44 PM
» Replies: 0
» Views: 19
Статья о профилактических...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Raymondjor
06-04-2026, 10:42 AM
» Replies: 0
» Views: 34
Buying medications online...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Thomasjuins
06-03-2026, 04:13 PM
» Replies: 0
» Views: 43
Нарколог на дом в стацион...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: HarveyVom
06-03-2026, 11:03 AM
» Replies: 0
» Views: 44
Basir, Elber, Grompel and...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: TomWoots
06-01-2026, 06:31 AM
» Replies: 0
» Views: 68
Mistrzostwa Kafeterii w S...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-01-2026, 04:54 AM
» Replies: 0
» Views: 81
Grim, Konrad, Alima and C...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: FraserNothe
05-30-2026, 09:07 AM
» Replies: 0
» Views: 96
Filip, kurwo, zapomnij o ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Vikernes
05-29-2026, 11:42 AM
» Replies: 0
» Views: 92
Ale mi smutno bez Ciebie,...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
05-28-2026, 12:38 AM
» Replies: 3
» Views: 876
Краткий обзор медицинской...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: BrentIntep
05-26-2026, 09:00 PM
» Replies: 0
» Views: 123

 
  Наркологическая клиника Возрождение. Наркологическая клиника цена
Posted by: MarcusTutle - 05-22-2026, 03:24 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (1)

Наш стационар оснащён всем необходимым для безопасного и комфортного лечения. Здесь вы получите круглосуточный мониторинг, современное оборудование и услуги психологов, социальных педагогов и физиотерапевтов.
Узнать больше - https://narkologicheskaya-klinika-ufa9.ru/

Print this item

  Doszły mi słuchawki Sennheiser IE200
Posted by: Filip - 05-21-2026, 09:39 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

Mega są xD

Print this item

  Ktoś tu jeszcze wchodzi czasem?
Posted by: Guest - 05-14-2026, 01:40 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

Siemka, może gdyby pousuwać te głupie tematy związane z hejtem i kafe, to by tu ludzie wchodzili częściej.

Print this item

  Kurwa
Posted by: Pszemo - 05-10-2026, 11:42 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (6)

Pojechałem na emigracje do szwabów do starego, ale się tu totalnie nie odnajduje. Wrócę po tygodniu bez niczego znowu do polski i będę j---ł w jeszcze gorszym kołchozie niż miałem, bo muszę szukać coś na szybko. Wziąłem ze sobą rower i gitarę, bo jechałem do niemiec ze starym jak przyjechał, co by mieć co robić, to w drogę powrotną nawet nie mam jak tego zabrać w autokarze, więc zostaje bez niczego. Stary może to przywiezie na zimę, to nawet jak znajdę pracę w PL to i tak całe wakacje na które tak czekałem, żeby pojeździć tym rowerem, to nie pojeżdżę, bo nie będzie na czym. Wziąłem ze sobą też hulajnogę elektryczną, to też tutaj zostanie. A w polsce czeka mnie pokój 3x3m i bezrobocie. Ani auta, ani kolegów, ani dziewczyny, ani teraz pracy, ani mojego rowerka kochanego czy hulajnogi, którymi szedłem się przejechać, co by z matką w klitce nie siedzieć i się nie kłócić

K---a nie czaje, czemu ja tak mam. Niby robię wszystko tak jak inni, ale zawsze mi nie wychodzi. Jakiś osrany od urodzenia jestem.

Ogólnie wszystko czego się nie podejmę to się w g---o obraca, tak zauważyłem. Jestem jak taki człowiek, co wpadł w bagno. Każdy ruch żeby się z niego wydostać, zakopuje mnie jeszcze głębiej. Każda zmiana pracy na lepszą, okazywała się zmianą na jeszcze gorszą. Każde działanie wymagające jakiejś inwestycji i oferujące lepsze życie, w moim wypadku wiązało się z wydatkiem pieniędzy, a potem brakiem efektu, czy rezultatu. W innych miastach to na rzęsach tańczą, żeby znaleźć kierowcę autobusu bo są braki, a w moim powiatowym gównie to kierowcy tańczą na rzęsach pod bramą, żeby ktoś ich zatrudnił.

I wróce to znajdę robotę w lidlu to będzie sukces. A ci z poprzedniej pracy to się chyba zesrają ze śmiechu, bo tam narzekałem (i miałem racje) że jest ...nia i kołchoz. Rok odkładałem na prawo jazdy, potem pół roku je robiłem, a potem jest tak, że wrócę z niczym i jeszcze stracę to co się przy okazji tu dorobiłem w polsce.

To tak jakbym żył w jakiejś symulacji, gdzie pisane mi jest bycie pomiotłem w klitce u matki i rypanie po kołchozach. A każda próba wyrwania się po za schemat, ma się kończyć moim zmęczeniem i wyzerowaniem moich finansów i tego co się dorobiłem, tak bym wracał na swoje miejsce w szeregu. Tak to zaczynam powoli widzieć.

No nic, kolejny rok i znowu to samo. 30 w tym roku. A ja mam tyle co po ukończeniu szkoły średniej. Startuje od zera.

I co mam znaleźć pracę i zbierać kasę, żeby co, za rok czy dwa pojechać na wynajem do większego miasta i tam szukać pracy jako kierowca autobusu? To znowu coś się nie uda i wrócę do punktu wyjścia, znowu bez kasy xD
To już nawet nie jest smutne, mnie to śmieszy

Przeklęty jestem jakiś czy co.
W pracy zawsze pech. Jak pracowałem to się każdy śmiał, że staliśmy czy siedzieliśmy i czekaliśmy na klientów, to jak wchodził klient z hajsem, czy ogólnie kupić coś za co jest fajna premia, to zawsze podchodził do współpracowników, a jak przychodził żul, jakaś stara baba żeby jej pomóc z telefonem, czy żeby jej nie wiem sprzedać uniwersalny pilot do telewizora z czasów komuny, albo ktoś kto chciał się awanturować - to ci ludzie zawsze szli do mnie, tylko i wyłącznie. Nie wiem z czego to wynika. I najlepsze, że ja tak we wszystkich pracach w sprzedaży miałem. Pieniądze zawsze szły do innych, awantury i zawracanie d--y zawsze do mnie

Może ja powinienem do księdza pójść, niech mnie pokropi jakąś wodą święconą czy coś.
Albo w symulacji żyjemy, bo taki pech to nie jest naturalny, to łamie zasady statystyki i teorii gier

Print this item

  Za wszystko przepraszam!
Posted by: Guest - 05-01-2026, 11:59 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (3)

up

Print this item

  Jest tu kto?
Posted by: Guest - 04-27-2026, 04:57 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (6)

To kafe i nerwica to szambo, kiedy zamkna ten syf?

Print this item

  Jednak nie umawiam się na ten czat
Posted by: monsieur - 04-15-2026, 06:39 AM - Forum: Psychiatryk24 - No Replies

Skasowalem discord xd

Print this item

  Nogi w zakolanówkach
Posted by: monsieur - 04-14-2026, 06:05 AM - Forum: Psychiatryk24 - No Replies

Wow

https://i.ibb.co/PG5Bn0bL/autumngravesz-0072-1.jpg"

Print this item

  Umawiam się na czat głosowy xD
Posted by: monsieur - 04-13-2026, 06:57 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (3)

Z koleżanką z Holandii xD

Print this item

  Łóżka po pol miliona dolarów wtff
Posted by: monsieur - 04-11-2026, 08:42 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (1)

https://www.hastens.com/pl/

Xd ja prdl

Print this item