Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  





Forum Statistics
» Members: 66
» Latest member: charlestivaovoz5915
» Forum threads: 521
» Forum posts: 2,053

Full Statistics

Latest Threads
Moj nowy odtwarzacz wspan...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
11 minutes ago
» Replies: 0
» Views: 1
Chyba znowu nie zmrużę ok...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
Yesterday, 04:13 AM
» Replies: 1
» Views: 40
Zamowilem sobie nowy odtw...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-23-2026, 07:41 AM
» Replies: 0
» Views: 26
Great reading too 179 fas...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Anya179Kt
06-23-2026, 02:57 AM
» Replies: 0
» Views: 31
Zjebałem forum i nikt tu ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-22-2026, 08:39 AM
» Replies: 0
» Views: 36
Zrobiłem 50km na piechotę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Faak
06-22-2026, 06:25 AM
» Replies: 0
» Views: 50
Kupować sobie odtwarzacz ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-21-2026, 05:41 AM
» Replies: 0
» Views: 61
Poznałem fajną holenderkę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-20-2026, 01:41 PM
» Replies: 0
» Views: 74
Ale sobie kupiłem dojeban...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-20-2026, 01:37 PM
» Replies: 2
» Views: 242
Обзор медицинских научных...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: DavidUnups
06-15-2026, 10:04 PM
» Replies: 0
» Views: 168

 
  O kurwa ale jajca
Posted by: Pszemo - 01-04-2026, 02:01 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

Godzina trzecia w nocy a DEBIL filu siedzi z dwoma psychicznymi na kafe i się żalą jeden do drugiego jak to im w życiu jest źle 
Do utylizacji z DEBILAMI i po problemie będzie 




































































































































































































































































Tak DEBILU to do ciebie fil

Print this item

  Chyba niedługo sobie tu pozmieniam kolory
Posted by: Filip - 01-03-2026, 07:54 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

Może nawet dzisiaj w no u xD
Zmienię na biało niebieskie i coś tego typu 
Zimne kolory  Wink

Print this item

  Ciekawe co tam u Klaudii ;(
Posted by: Guest - 01-03-2026, 05:54 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (12)

Chyba nigdy już nie popiszemy Sad

Print this item

  Hej Klaudia, ciagle jesteś na przystanku?
Posted by: Filip - 01-03-2026, 05:28 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (1)

Ale dramat :/

Print this item

  Filip pomocy!
Posted by: Klaudia - 01-02-2026, 01:15 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (13)

Ojciec mnie wyrzucił z domu!! Znalazł moje privy zboczone z sugar daddies z różnych krajów, też wiadomości od moona i byczego groźby , zgłosili ich na policję...potem rodzice się wkurwili. Powiedzieli, że nie chcą córki dziwki i pijaczki u siebie. Teraz siedzę z walizkami na przystanku i nie wiem co robić ??????. Dalej jestem dziewicą, bo te związki były w necie a Przemek moon ma flaka. Pomocy. Boję się że dopadnie mnie jakiś byczy, czy leżak.

Print this item

  Dzisiaj do mnie w nocy do namiotu gołąb przyleciał xd
Posted by: Filip - 01-01-2026, 09:54 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (4)

Haha xD

Print this item

  Idę zaraz na basen i poranne saunowanie a wy jak tam
Posted by: monsieur - 01-01-2026, 09:43 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

;P

Print this item

  SYLWESTER NA PODLASIU HEJ
Posted by: Guest - 01-01-2026, 04:46 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

STRAŻ GRANICZNA, WOJSKO I POLICJA ZAMKNĘŁA GEJ IMPREZĘ NIELEGALNĄ POLAKÓW I IMIGRANTÓW. 
WŁAŚCICIEL MELINY LEŻAK BAWIŁ SIĘ Z PRZYJACIÓŁMI (BYCZY, KRASNAL, MOON, LIBED, SMAKOSZ) W BASENIKU DMUCHANYM DLA DZIECI VEL JACUZZI... POLICJA ZATRZYMAŁA NIELEGALNY BIMBER NA BAZIE SIKÓW ZE SZKLANKI I KRADZIONYCH GREJPFRUTÓW, ORAZ NARKOTYK. WSZYSCY WYŻEJ BYLI JUŻ OD DAWNA NA OBSERWACJI I W PIERDLU CZEKA ICH FRAJERNIA. DO TEGO PODCZAS LIBACJI UCIEKINIERZY MURZYNI Z BIAŁORUSI WSADZALI IM WE WSZYSTKIE OTWORY

Print this item

  Klaudia dlaczego
Posted by: Guest - 01-01-2026, 04:35 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (5)

Zdradziłaś wszystkich ??Piszesz z kurwami pokroju moona, byczego, pravika... jakimiś ciapakami. Co się stało z tą zwykłą starą Klaudią? Nie wstyd Ci czasem Aniołku Piękny...

Print this item

  Nigdy nie będę miał dziewczyny
Posted by: Filip - 01-01-2026, 12:28 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (5)

Zdechnę samotny Sad

Print this item