| Welcome, Guest |
You have to register before you can post on our site.
|
| Latest Threads |
Moj nowy odtwarzacz wspan...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
Yesterday, 07:18 PM
» Replies: 0
» Views: 10
|
Chyba znowu nie zmrużę ok...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-24-2026, 04:13 AM
» Replies: 1
» Views: 47
|
Zamowilem sobie nowy odtw...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-23-2026, 07:41 AM
» Replies: 0
» Views: 30
|
Great reading too 179 fas...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Anya179Kt
06-23-2026, 02:57 AM
» Replies: 0
» Views: 34
|
Zjebałem forum i nikt tu ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-22-2026, 08:39 AM
» Replies: 0
» Views: 46
|
Zrobiłem 50km na piechotę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Faak
06-22-2026, 06:25 AM
» Replies: 0
» Views: 60
|
Kupować sobie odtwarzacz ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-21-2026, 05:41 AM
» Replies: 0
» Views: 75
|
Poznałem fajną holenderkę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-20-2026, 01:41 PM
» Replies: 0
» Views: 84
|
Ale sobie kupiłem dojeban...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-20-2026, 01:37 PM
» Replies: 2
» Views: 255
|
Обзор медицинских научных...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: DavidUnups
06-15-2026, 10:04 PM
» Replies: 0
» Views: 173
|
|
|
| SMAKOSZ TO BRAT RYMCYMA !! |
|
Posted by: Guest - 01-05-2026, 03:08 PM - Forum: Psychiatryk24
- Replies (1)
|
 |
NIEJAJKI SMAKOSZ VEL FRANEK KAROLCZUK NAPRAWDE NAZYWA SIE FRANEK SAWICKI I JEST PRZYRODNIM BRATEM RYM CYMA Z I NNEJ MATKI, TYLKO RODZINA SIE GO WYPARLA. PODOBNO RYMCYM ODZYSKAL Z NIM KONTAKT PO LATACH I RAZEM PO CICHU TROLLUJA I BLOKUJA TEMATY, SKRZYNKI. A TAKI RYM CYMEK NIEWINNY, A TO MASTERMIND FRANKA.
|
|
|
| Kocham tylko Klaudiusza, szkoda że nie możemy być razem że |
|
Posted by: monsieur - 01-04-2026, 09:35 PM - Forum: Psychiatryk24
- Replies (6)
|
 |
Te wszystkie elcie, salowe, krejzi, kwikernesy, Jeżowe i inne ameby umysłowe to jakiś żart.
Klaudiusz jest najfajniejsza dziewczyna z jaką kiedykolwiek miałem przyjemność pisać w internecie.
Szkoda, że mnie nienawidzi i nie chce mnie znać... I że nie możemy być razem, bo jestem bezużytecznym spierdoxem obleśnym ;/
Ale chodzę na saunowanie, więc nie śmierdzi ode mnie chociaż i o higienę dbam xD
|
|
|
|