| Welcome, Guest |
You have to register before you can post on our site.
|
| Latest Threads |
Zjebałem forum i nikt tu ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
5 hours ago
» Replies: 0
» Views: 2
|
Zrobiłem 50km na piechotę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Faak
7 hours ago
» Replies: 0
» Views: 7
|
Kupować sobie odtwarzacz ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
Yesterday, 05:41 AM
» Replies: 0
» Views: 12
|
Poznałem fajną holenderkę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-20-2026, 01:41 PM
» Replies: 0
» Views: 23
|
Ale sobie kupiłem dojeban...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-20-2026, 01:37 PM
» Replies: 2
» Views: 152
|
Обзор медицинских научных...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: DavidUnups
06-15-2026, 10:04 PM
» Replies: 0
» Views: 130
|
Filip jestes?
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-11-2026, 01:58 PM
» Replies: 4
» Views: 758
|
Mistrzostwa Kafeterii w S...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-01-2026, 04:54 AM
» Replies: 0
» Views: 361
|
Filip, kurwo, zapomnij o ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Vikernes
05-29-2026, 11:42 AM
» Replies: 0
» Views: 339
|
Ale mi smutno bez Ciebie,...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
05-28-2026, 12:38 AM
» Replies: 3
» Views: 1,433
|
|
|
| Kocham tylko Klaudiusza, szkoda że nie możemy być razem że |
|
Posted by: monsieur - 01-04-2026, 09:35 PM - Forum: Psychiatryk24
- Replies (6)
|
 |
Te wszystkie elcie, salowe, krejzi, kwikernesy, Jeżowe i inne ameby umysłowe to jakiś żart.
Klaudiusz jest najfajniejsza dziewczyna z jaką kiedykolwiek miałem przyjemność pisać w internecie.
Szkoda, że mnie nienawidzi i nie chce mnie znać... I że nie możemy być razem, bo jestem bezużytecznym spierdoxem obleśnym ;/
Ale chodzę na saunowanie, więc nie śmierdzi ode mnie chociaż i o higienę dbam xD
|
|
|
| O kurwa ale jajca |
|
Posted by: Pszemo - 01-04-2026, 02:01 AM - Forum: Psychiatryk24
- Replies (2)
|
 |
Godzina trzecia w nocy a DEBIL filu siedzi z dwoma psychicznymi na kafe i się żalą jeden do drugiego jak to im w życiu jest źle
Do utylizacji z DEBILAMI i po problemie będzie
Tak DEBILU to do ciebie fil
|
|
|
|