Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  





Forum Statistics
» Members: 66
» Latest member: charlestivaovoz5915
» Forum threads: 521
» Forum posts: 2,053

Full Statistics

Latest Threads
Moj nowy odtwarzacz wspan...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
Yesterday, 07:18 PM
» Replies: 0
» Views: 10
Chyba znowu nie zmrużę ok...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-24-2026, 04:13 AM
» Replies: 1
» Views: 47
Zamowilem sobie nowy odtw...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-23-2026, 07:41 AM
» Replies: 0
» Views: 30
Great reading too 179 fas...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Anya179Kt
06-23-2026, 02:57 AM
» Replies: 0
» Views: 34
Zjebałem forum i nikt tu ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-22-2026, 08:39 AM
» Replies: 0
» Views: 46
Zrobiłem 50km na piechotę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Faak
06-22-2026, 06:25 AM
» Replies: 0
» Views: 60
Kupować sobie odtwarzacz ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-21-2026, 05:41 AM
» Replies: 0
» Views: 75
Poznałem fajną holenderkę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-20-2026, 01:41 PM
» Replies: 0
» Views: 84
Ale sobie kupiłem dojeban...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-20-2026, 01:37 PM
» Replies: 2
» Views: 255
Обзор медицинских научных...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: DavidUnups
06-15-2026, 10:04 PM
» Replies: 0
» Views: 173

 
  Ostatnio mi sie smutno zrobiło, jak Klaudiusz napisała, ze ma słabe serce
Posted by: monsieur - 01-05-2026, 07:30 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (9)

Albo że jej 60 letni rodzice ja przeżyją  Sad
Klaudiusz nie umieraj  Cry Cry Cry

Print this item

  SMAKOSZ TO BRAT RYMCYMA !!
Posted by: Guest - 01-05-2026, 03:08 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (1)

NIEJAJKI SMAKOSZ VEL FRANEK KAROLCZUK NAPRAWDE NAZYWA SIE FRANEK SAWICKI I JEST PRZYRODNIM BRATEM RYM CYMA Z I NNEJ MATKI, TYLKO RODZINA SIE GO WYPARLA. PODOBNO RYMCYM ODZYSKAL Z NIM KONTAKT PO LATACH I RAZEM PO CICHU TROLLUJA I BLOKUJA TEMATY, SKRZYNKI. A TAKI RYM CYMEK NIEWINNY, A TO MASTERMIND FRANKA.

Print this item

  Idę sobie zaraz na piesza wycieczkę do miasta Szekspira 70km xD
Posted by: monsieur - 01-05-2026, 12:06 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (41)

Jest piękna pogoda, słoneczko świeci, mroźne powietrze, trzeba iść ;P
Mam £20 na wycieczkę, a skiny w lolu pokupowalem już fajne xD. Kupię sobie cos do jedzenia i picia. £20 wystarczy nawet na 4 puszki piwka
Idę taki kawał drogi, po %% się fajniej spaceruje ;P. Może sobie kupię 4 puszki w jakimś Aldi czy Lidl 4% tani lager za £2-3 i można iść Big Grin
Potem Energetyk monster Mango loco I duzo wody litrowej z elektrolitami.
Może jakas pizza lub burger w pubie xD.
Mam powerbanki naładowane 100% więc mogę iść ;P

Print this item

  Klaudiusz, jesteś taka piękna
Posted by: monsieur - 01-05-2026, 11:23 AM - Forum: Psychiatryk24 - No Replies

Tak Cię kocham

Print this item

  Kocham Cię Klaudiusz
Posted by: monsieur - 01-05-2026, 08:22 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (19)

I nigdy nie przestane Wink

Print this item

  Klaudiusz, jesteś piękny kochany skarbie?
Posted by: monsieur - 01-04-2026, 10:07 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

Tęsknię za Tobą bardzo

Print this item

  Dostałem ostatnio nowe buty xD
Posted by: Filip - 01-04-2026, 09:55 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (9)

Fajne?
https://i.ibb.co/yH42GVR/IMG-20260104-162912.jpg

Print this item

  Klaudiusz piękny kochany skarbie
Posted by: Filip - 01-04-2026, 09:52 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (4)

Jesteś cudowna <3

Print this item

  Kocham tylko Klaudiusza, szkoda że nie możemy być razem że
Posted by: monsieur - 01-04-2026, 09:35 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (6)

Te wszystkie elcie, salowe, krejzi, kwikernesy, Jeżowe i inne ameby umysłowe to jakiś żart. 
Klaudiusz jest najfajniejsza dziewczyna z jaką kiedykolwiek miałem przyjemność pisać w internecie.
Szkoda, że mnie nienawidzi i nie chce mnie znać... I że nie możemy być razem, bo jestem bezużytecznym spierdoxem obleśnym ;/ 
Ale chodzę na saunowanie, więc nie śmierdzi ode mnie chociaż i o higienę dbam xD

Print this item

  League of Legends wild rift fajna gierka
Posted by: Filip - 01-04-2026, 12:01 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

Napierdalam na mid I adc xD
Ktoś chce Duo?

Print this item