Zjebałem forum i nikt tu już nie pisze xd
#1
A było pare osób, kosmicznybyk, klaudie, pravik, jacyś inni.

A teraz nie ma nikogo xD.

Dobrze, że chociaż sobie w Runescape gram i mnie wspiera fajna kobitka Wink
Reply


[-]
Quick Reply
Message
Type your reply to this message here.





Messages In This Thread
Zjebałem forum i nikt tu już nie pisze xd - by Filip - 7 hours ago



Users browsing this thread: 1 Guest(s)