| Welcome, Guest |
You have to register before you can post on our site.
|
|
|
| filipek ciebie tez pierdole frajerze |
|
Posted by: fiszbin69 - 12-23-2025, 08:41 PM - Forum: Psychiatryk24
- Replies (9)
|
 |
nimfe juz pieerdolle pewnie mnie szmacisko nagra z przyczajki albo pozwie o gwallt, klaudiusz, elcia i inne tez by tak pewnie zrobily.
i tak mi juz nie staje od alku i choroby psychicznej beczunia, ale filipek ciebie chetnie dojade, jak bede jechal tirem do anglii moze niedlugo, ty szczurze wiem co na mnie gadales KURWO MASZ MNIE NA KAFE PRZEPROSIC NA KOLANACH
|
|
|
| Opanuj się człowieku!! |
|
Posted by: 250GodzinTak - 12-22-2025, 06:21 PM - Forum: Psychiatryk24
- Replies (5)
|
 |
Bo zadzwonie do twojej rodziny i wszystkie screeny im pokaże. Masz mnie, Gine, Widmoka oficjalnie przeprosić na kafe. Masz czas do 22:00. Żarty się skończyły chłopcze.
|
|
|
| NIE FIKAJ PRZYGLUPIE |
|
Posted by: Guest - 12-22-2025, 01:12 PM - Forum: Psychiatryk24
- Replies (9)
|
 |
Z NAMIOTU BO ZA CIEBIE TEZ SIE KTOS WEZMIE PAJCAU, TWOJE DANE I ZDJECIA LATAJA PO NECIE, JAK TEGO PRZYGLUPA PRAVIKA, BO JESTESCIE KURWA POPIERDOLENI, ZEBY SWOJE DANE W NETA WRZUCAC. WEZ PRZESTAN LUDZI KURWO WYZYWAC BEZ POWODU. IDZ SIE LECZYC, DO ROBOTY I OGARNIJ MORDE POLACZKU PO 30STCE NA UTZYMANIU ALFONSÓW, MATKI I ANGOLI. WSTYDU NIE MASZ TYPIE?
|
|
|
| Filipek |
|
Posted by: Mgła - 12-21-2025, 07:29 PM - Forum: Psychiatryk24
- Replies (14)
|
 |
Czemu tu nie ma admina i ciągle tylko tematy hejterskie? Zrobiłbyś tu porządek, to by ktoś przyszedł. Na kafeterii ciągle banują tylko za nic.
|
|
|
| Icebound Harpy moja Prisscilko psit psit |
|
Posted by: failendarekk - 12-21-2025, 04:49 PM - Forum: Psychiatryk24
- Replies (4)
|
 |
Wlsnie wracam z Niemiec tirem i bede mial wolne 8 dni xd. Ta nimf, elki, krejzolka i inne sie wyjebaly na mnie. Klaudia zadala mi cios w plecy sztyletem, jak nimfa kiedys huh. Za kilka godzin bede na chacie...kupie kilka browarów po drodze i flaszek, moze bym wpadl jutro do Ciebie na seksik moja Priscilko, czemu nam wtedy nie wyszlo kurwaa na kowbo. Tylko Ciebie kochalem ROZUMIESZ TO, TYLKO TY MI ZOSTALAS, BEDZIEMY W SYLWESTRA NA NARTACH JEZDZICCCC.,DSDF najyebani. daj znac czekaam potem na kowbo wbijaa
|
|
|
| Ważna wiadomość dla Panny Klaudii z Męcikału. |
|
Posted by: Biskup z Bydgoszczy - 12-21-2025, 02:23 PM - Forum: Psychiatryk24
- Replies (1)
|
 |
Jak śmiałaś powiedzieć do keleżanek na ostatniej mszy kuhwo że kiedyś miałem lepszy brzuch??
TERAZ MAM NAJLEPSZY BRZUCH TY JEBANA UKRAIŃSKO-POLSKA KUHWO
NIGDY NIE MIAŁEM LEPSZEGO BRZUCHA
TY JEBANA KUHWOOOOOOOOO
NIGDY NIE TRAFISZ DO NIEBA, BO CAŁA DIECEZJA WIE O TWOICH ISLAMSKICH KONTAKTACH, DEMONICZNYM PORNO I SZPIEGOSTWIE NA RZECZ WROGA WSZELKIEJ MAŚCI. SZARA MYSZKA FAŁSZYWA, A POD SPODEM LILITH O CZERWONYCH SZPONACH I CZARNYM SERCU. JUŻ RAZEM Z OJCEM EGZORCYSTĄ I MŁODYMI WILKAMI Z POBLISKIEJ PARAFII ZROBIMY CI PURIFIKEJSZYN MASTURBEJSZYN HUH
|
|
|
|