Welcome, Guest
You have to register before you can post on our site.

Username
  

Password
  





Forum Statistics
» Members: 66
» Latest member: charlestivaovoz5915
» Forum threads: 521
» Forum posts: 2,053

Full Statistics

Latest Threads
Moj nowy odtwarzacz wspan...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
1 hour ago
» Replies: 0
» Views: 3
Chyba znowu nie zmrużę ok...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
Yesterday, 04:13 AM
» Replies: 1
» Views: 40
Zamowilem sobie nowy odtw...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-23-2026, 07:41 AM
» Replies: 0
» Views: 26
Great reading too 179 fas...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Anya179Kt
06-23-2026, 02:57 AM
» Replies: 0
» Views: 32
Zjebałem forum i nikt tu ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-22-2026, 08:39 AM
» Replies: 0
» Views: 37
Zrobiłem 50km na piechotę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Faak
06-22-2026, 06:25 AM
» Replies: 0
» Views: 50
Kupować sobie odtwarzacz ...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-21-2026, 05:41 AM
» Replies: 0
» Views: 63
Poznałem fajną holenderkę...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Filip
06-20-2026, 01:41 PM
» Replies: 0
» Views: 74
Ale sobie kupiłem dojeban...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: Guest
06-20-2026, 01:37 PM
» Replies: 2
» Views: 243
Обзор медицинских научных...
Forum: Psychiatryk24
Last Post: DavidUnups
06-15-2026, 10:04 PM
» Replies: 0
» Views: 168

 
  Byłem właśnie na saunie i basenie, ale było zajebiście
Posted by: Filoo - 12-19-2025, 09:44 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (3)

Chyba zaczne codziennie chodzić wieczorem ;p

Cisza i spokój i można poznać jakieś kobiety xD. Może zacznę się odzywac do niektórych ;p

Print this item

  Nie obchodze w tym roku świat
Posted by: Fifi - 12-19-2025, 03:43 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

Jebać wigilię pogańskie świeto

Print this item

  6 stron tematow skasowałem teraz muszę nadrobić
Posted by: FILIP - 12-19-2025, 02:59 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (1)

Ale z Katiuszka i Elcia to zjebalem

Idę niedługo do sauny parowej sobie na relaks xD

Print this item

  Czemu jestem pojebany i wszystko skasowalem
Posted by: Guest - 12-19-2025, 02:00 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (2)

I teraz nikogo tu nie ma a ja mam depresję z tego powodu Sad

Print this item

  Ja spadam spać, nie wiem kiedy tu wrócę, może nigdy
Posted by: Filip - 12-19-2025, 12:30 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (1)

Zegnajcie

Print this item

  Chyba przestanę tu pisać już
Posted by: Filip - 12-19-2025, 11:47 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (6)

Bo i tak potem wszystko skasuje...

Bez sensu Sad

Print this item

  Szkoda, że na wszystko trzeba pracować i zarobić
Posted by: Filip - 12-19-2025, 09:54 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (5)

Fajnie byłoby sobie teraz siedzieć w domu i mieć swoją perkusje i niezłego peceta i grać sobie w world of warcraft a w przerwach granie na perkusji

W weekendy wpadają do mnie koledzy z zespołu i sobie jammujemy i robimy piosenki swoje.

Fajnie by było. Ale niestety... Do pracy mi się nie chce iść. Leków też nie będę brał, bo nie chce mi się gadać z lekarzami.

Chyba już umarłem i nigdy się nic nie zmieni.

Print this item

  Zmarnowałem swoje życie
Posted by: Filip - 12-19-2025, 05:47 AM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (1)

31 lat na karku, a ja ani kariery, ani rodziny, ani potomstwa, nic mi nie wyszło w tym życiu poza rozłożeniem namiotu w lesie ;/

Już stary jestem i wątpię, że cokolwiek się zmieni na lepsze. Fajnie byłoby mieć znowu 18-19 lat.

Print this item

  Szkoda, że Klaudia już odeszła.
Posted by: monsieur - 12-18-2025, 10:47 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (12)

W sumie przeze mnie. Brakuje mi Jej bardzo

Print this item

  Kupiłem sobie 4 litry organic milk za 50p
Posted by: monsieur - 12-18-2025, 09:20 PM - Forum: Psychiatryk24 - Replies (3)

Przy końcu daty ważności haha 

Mam jeszcze trochę kawy i płatki dobre śniadaniowe Kellogg Crunchy nut, dobre nawet. Takie miodowe cornflakes.

Mój ex wspollokator to jadł i u niego to pierwszy raz jadłem xD

A zaraz sobie odpalam muzyczkę i będę grał w League of Legends wild rift na mojej konsolce xD. Zajebiście się gra. Zaraz mi wjedzie rank master IV ;P. Będę awansował z diamond I hihi

Jak sobie dosypie do tego mleka z 5 łyżek kawy to będę fruwał xD

Ale może na jutro rano sobie zostawię Wink

Print this item